2,126
edits
Alphagenics (talk | contribs) (→Face) |
Alphagenics (talk | contribs) (→Face) |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | [[File:hd-4268.png]] || Galaxy|| 55 || 0.47% | | style="text-align: center;" | [[File:hd-4268.png]] || Galaxy|| 55 || 0.47% | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:hd-4267.png]] || Galaxy|| 93 || 0.80% | |||
|} | |} | ||