List of Habbo Avatar traits: Difference between revisions

Line 36: Line 36:
! style="width: 10%; text-align: center;" | Rarity
! style="width: 10%; text-align: center;" | Rarity
|-
|-
| style="text-align: center;" | - || Squid Hat || 22 || 0.19%
| style="text-align: center;" | [[File:ha-3356.png]] || Squid Hat || 22 || 0.19%
|-
|-
| style="text-align: center;" | [[File:ha-4215.png]] || Duck || 27 || 0.23%
| style="text-align: center;" | [[File:ha-4215.png]] || Duck || 27 || 0.23%
|-
| style="text-align: center;" | [[File:ha-4208.png]] || Rooster || 60 || 0.52%
|-
| style="text-align: center;" | - || Wooly Bear Hat || 73 || 0.63%
|-
| style="text-align: center;" | [[File:ha-3775.png]] || Mushroom Hat || 95 || 0.82%
|-
| style="text-align: center;" | [[File:ha-4207.png]] || Fish Monster || 111 || 0.96%
|}
|}