2,126
edits
Alphagenics (talk | contribs) (→Belt) |
Alphagenics (talk | contribs) (→Belt) |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
| style="text-align: center;" | [[File:wa-2006.png]] || Spike Belt || 49 || 0.42% | | style="text-align: center;" | [[File:wa-2006.png]] || Spike Belt || 49 || 0.42% | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | [[File:-]] || Skull Belt || 114 || 0.98% | | style="text-align: center;" | [[File:wa-2002.png]] || Skull Belt || 114 || 0.98% | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | [[File:-]] || Star Buckle Belt || 298 || 3% | | style="text-align: center;" | [[File:wa-2003.png]] || Star Buckle Belt || 298 || 3% | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | [[File:-]] || Rat Tail || 299 || 3% | | style="text-align: center;" | [[File:wa-3895.png]] || Rat Tail || 299 || 3% | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | [[File:-]] || Classic Belt || | | style="text-align: center;" | [[File:wa-2001.png]] || Classic Belt || 333 || 3% | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | [[File:-]] || | | style="text-align: center;" | [[File:wa-2008.png]] || Jewel Belt || 339 || 3% | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | [[File:-]] || Holster || 345 || 3% | | style="text-align: center;" | [[File:wa-3661.png]] || Sunny Day Satchel || 343 || 3% | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:wa-3263.png]] || Holster || 345 || 3% | |||
|} | |} | ||