2,126
edits
Alphagenics (talk | contribs) (→Face) |
Alphagenics (talk | contribs) |
||
| Line 153: | Line 153: | ||
===Head Accessory=== | ===Head Accessory=== | ||
{|class="wikitable" style="width: 100%" | |||
|- | |||
! style="width: 10%; text-align: center;" | Image | |||
! style="text-align: center;" | Trait | |||
! style="width: 10%; text-align: center;" | Quantity | |||
! style="width: 10%; text-align: center;" | Rarity | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Big Bow || 59 || 0.51% | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Skull Sprout || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Classic Tiara || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Cat Ears || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Antennae Headband || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Fire Horns || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Floral Crown || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Blue Fire Horns || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Ice Horns || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Rose Hair Clip || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || H for Habbo Headphones || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Crystals Blue || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Cyber Punk Goggles || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Plume || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Operator Headphones || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Green Leaves || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Colorful Bubbles || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Big Horns || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Black Clouds || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || White Clouds || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Crystals Red || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:]] || Bubbles || - || - | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[File:he-4260.png]] || Autumn Leaves || 1,226 || 11% | |||
|- | |||
|} | |||
===Hues=== | ===Hues=== | ||