146
edits
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| {{CSS image crop |Image = hd-185-10.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | | {{CSS image crop |Image = hd-185-10.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | ||
| style="text-align: left;" | Vanilla || style="text-align: center;" | 1,833 || style="text-align: center;" | | | style="text-align: left;" | Vanilla || style="text-align: center;" | 1,833 || style="text-align: center;" | 15.8% | ||
|- | |- | ||
| {{CSS image crop |Image = hd-185-8.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | | {{CSS image crop |Image = hd-185-8.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | ||
| style="text-align: left;" | Medium Golden || style="text-align: center;" | 1,817 || style="text-align: center;" | | | style="text-align: left;" | Medium Golden || style="text-align: center;" | 1,817 || style="text-align: center;" | 15.66% | ||
|- | |- | ||
| {{CSS image crop |Image = Almond_complex.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | | {{CSS image crop |Image = Almond_complex.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | ||
| style="text-align: left;" | Almond|| style="text-align: center;" | 1,761|| style="text-align: center;" | 15% | | style="text-align: left;" | Almond|| style="text-align: center;" | 1,761|| style="text-align: center;" | 15.18% | ||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = rosebeige.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Rose Beige|| style="text-align: center;" | 1,741|| style="text-align: center;" | 15.01% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = cacao.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Cacao|| style="text-align: center;" | 1,661|| style="text-align: center;" | 14.32% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = mauve.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Mauve|| style="text-align: center;" | 579 || style="text-align: center;" | 4.99% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = green.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Green|| style="text-align: center;" | 494|| style="text-align: center;" | 4.26% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = dustyrose.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Dusty Rose|| style="text-align: center;" | 485|| style="text-align: center;" | 4.18% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = sand.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Sand|| style="text-align: center;" | 390|| style="text-align: center;" | 3.36% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = warmbrown.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Warm Brown|| style="text-align: center;" | 279|| style="text-align: center;" | 2.41% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = darkblue.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Dark Blue|| style="text-align: center;" | 205|| style="text-align: center;" | 1.77% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = lightpurple.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | purple|| style="text-align: center;" | 142|| style="text-align: center;" | 1.22% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = ltgreen.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Light Green|| style="text-align: center;" | 116|| style="text-align: center;" | 1% | |||
|- | |||
| {{CSS image crop |Image = darksand.png | cHeight = 60 | oTop = 10}} | |||
| style="text-align: left;" | Dark Sand|| style="text-align: center;" | 93|| style="text-align: center;" | 0.8% | |||
|} | |} | ||
edits